V2503 ONICE VULCANO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V2503 |
| Color | PURPLE |
| Bundle | 10 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 200cm / 79inch |
| Height | 110cm / 43inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 605kg |